GORENJE GI6401BSC
Ugradbena indukciona ploča za kuvanje
GORENJE GI6401BSC
Dostupnost: Nema na stanju
Brend: Gorenje
Šifra: GI6401BSC
Brend: Gorenje
Šifra: GI6401BSC
Dostupnost
Nema na stanju
774,00 KM
*Cijena je sa uračunatim popustom za gotovinsko/jednokratno plaćanje.
Trenutno nemamo ovaj proizvod na stanju.
Dostupnost možete provjeriti pozivanjem besplatnog broja: 0800 310 01.
Većinu proizvoda je moguće nabaviti u kratkom vremenskom periodu.
Garancija na uređaj
5 godina
Garancija na uređaj
5 godina
Kupujte bez opterećenja – već od 35,89 KM mjesečno.
Cijena za kupovinu na rate: 861,46 KM.
Plaćanje moguće do 24 rate sa Unicredit bankom!
Kupujte bez brige – već od 47,30 KM mjesečno.
*Prikazana rata je informativnog karaktera.
Plaćanje moguće do 18 rata sa MK Mikrofin!
Besplatan poziv
Sigurna i provjerena kupovina
Novi i fabrički zapakovani proizvodi
Fiskalni račun i ovjerena garancija
Povjerenje velikog broja zadovoljnih kupaca
Firma sa više od 5 godina poslovanja u BiH
Sigurno plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja i karticama online
Podrška dostupna svaki radni dan
Osnovno
Boja
Crna
Vrsta ugradbene ploče
Indukciona
Broj grejnih površina
4
Način rukovanja
Na dodir
Garancija
Dimenzije uređaja
Širina
59,5 cm
Visina
5,4 cm
Dubina
52 cm
Ukupna ocjena
4,6
  1. Potpuno zadovoljan
    Ivan K.
  2. Izuzetno zadovoljna
    Zorica N.
  3. Dobar uredjaj
    Damir H.
  4. Super stvar!
    Ayla M.
  5. Kvalitetna ploča za kuvanje
    Mirjana T.
  6. Odlična
    Bez greške. Radi kako treba, estetski mi se sviđa i lako se održava. Dobar izbor.
    Ljiljana S.
  7. Odlična i prekvalitetna
    Hana H.
  8. Radi kako treba
    Ploča radi dobro, ali bi valjalo da je malo jeftinija. Sve u svemu, zadovoljan sam kupovinom.
    Nikola Z.
  9. Fantastična!
    Lejla B.
  10. Solidna
    Solidan uređaj, dobro radi i djeluje kvalitetno. Sve OK.
    Jasmin B.
  11. Odličan izbor
    Sanja J.
  12. Sve pohvale
    Halim S.
  13. Onako
    Goran P.
  14. Dobra, ali može bolje
    Zoran P.
    Osnovne informacije
    Grupa proizvoda: Indukcijska ploča
    Linija: G400
    Boja: Crna
    Vrsta ploče: Indukcija
    Materijal okvira: Bez okvira
    Vrsta okvira/ruba ploče: Brušena ivica ploče
    Upravljanje
    Vrsta kontrole: Upravljanje na dodir
    Tajmer: Da
    MultiSlider: Ne
    Površina za kuhanje
    Zona za kuhanje sprijeda lijevo
    Indukcijsko grijanje
    Ø lijevo sprijeda (mm): 180
    Snaga zone za kuhanje lijevo sprijeda: 1500 W
    2. snaga zone za kuhanje lijevo sprijeda: 2000 W
    Zona za kuhanje desno sprijeda
    Indukcijsko grijanje
    Ø desno sprijeda (mm): 230
    Snaga zone za kuhanje desno sprijeda: 1500 W
    2. snaga zone za kuhanje desno sprijeda: 2000 W
    Zona za kuhanje lijevo nazad
    Ø lijevo straga (mm): 180
    Snaga zone za kuhanje lijevo nazad: 1500 W
    2. snaga zone za kuhanje lijevo nazad: 2000 W
    Zona za kuhanje desno nazad
    Ø desno straga (mm): 145
    Snaga zone za kuhanje desno nazad: 1200 W
    2. snaga zone za kuhanje desno nazad: 1600 W
    Karakteristike
    StayWarm - održavanje temperature: Ne
    SoftMelt - postepeno topljenje: Ne
    Power boost: Da
    Prepoznavanje posude: Da
    Sigurnost
    Zaštita za djecu: Ne
    Sigurnosni uređaj: Da
    Zaštita od djece: Da
    Tehnički podaci
    Priključna snaga: 7.2 kW
    Širina: 595 mm
    Visina: 54 mm
    Dubina: 520 mm
    Maksimalna širina niše za ugradnju: 562 mm
    Minimalna širina niše za ugradnju: 560 mm
    Minimalna visina niše za ugradnju: 70 mm
    Minimalna dubina niše za ugradnju: 490 mm
    Širina proizvoda u ambalaži: 640 mm
    Visina proizvoda u ambalaži: 160 mm
    Dubina proizvoda u ambalaži: 575 mm
    Bruto težina aparata: 8.3 kg
    Neto težina aparata: 7.8 kg
    Priključni napon: 220-240 V
    Kod proizvoda: 742453
    EAN kod: 3838782702341
    Osnovno
    Boja
    Crna
    Vrsta ugradbene ploče
    Indukciona
    Broj grejnih površina
    4
    Način rukovanja
    Na dodir
    Garancija
    Dimenzije uređaja
    Širina
    59,5 cm
    Visina
    5,4 cm
    Dubina
    52 cm
    *Navedene informacije su informativnog karaktera i preuzete od proizvođača.
    Osnovne informacije
    Linija: G400
    Boja: Crna
    Vrsta ploče: Indukcija
    Materijal okvira: Bez okvira
    Upravljanje
    Tajmer: Da
    MultiSlider: Ne
    Površina za kuhanje
    Ø lijevo sprijeda (mm): 180
    Zona za kuhanje desno sprijeda
    Ø desno sprijeda (mm): 230
    Zona za kuhanje lijevo nazad
    Ø lijevo straga (mm): 180
    Zona za kuhanje desno nazad
    Ø desno straga (mm): 145
    Karakteristike
    Power boost: Da
    Prepoznavanje posude: Da
    Sigurnost
    Zaštita za djecu: Ne
    Sigurnosni uređaj: Da
    Zaštita od djece: Da
    Tehnički podaci
    Priključna snaga: 7.2 kW
    Širina: 595 mm
    Visina: 54 mm
    Dubina: 520 mm