GORENJE ESCM15DBK
Aparat za kafu - espresso
GORENJE ESCM15DBK
LCD ekran / Menu funkcija / Jednostavna upotreba
Dostupnost: Nema na stanju
Brend: Gorenje
Šifra: ESCM15DBK
Brend: Gorenje
Šifra: ESCM15DBK
Dostupnost
Nema na stanju
314,00 KM
*Cijena je sa uračunatim popustom za gotovinsko/jednokratno plaćanje.
Trenutno nemamo ovaj proizvod na stanju.
Dostupnost možete provjeriti pozivanjem besplatnog broja: 0800 310 01.
Većinu proizvoda je moguće nabaviti u kratkom vremenskom periodu.
Garancija na uređaj
2 godine
Garancija na uređaj
2 godine
Kupujte bez opterećenja – već od 14,56 KM mjesečno.
Cijena za kupovinu na rate: 349,48 KM.
Plaćanje moguće do 24 rate sa Unicredit bankom!
Kupujte bez brige – već od 19,19 KM mjesečno.
*Prikazana rata je informativnog karaktera.
Plaćanje moguće do 18 rata sa MK Mikrofin!
Besplatan poziv
Sigurna i provjerena kupovina
Novi i fabrički zapakovani proizvodi
Fiskalni račun i ovjerena garancija
Povjerenje velikog broja zadovoljnih kupaca
Firma sa više od 5 godina poslovanja u BiH
Sigurno plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja i karticama online
Podrška dostupna svaki radni dan
Osnovno
Vrsta aparata
Espresso
Boja
Siva
Zapremina posude
1,5 l
Maksimalni pritisak
15 bar
Garancija
Dimenzije uređaja
Širina
27,4 cm
Visina
30 cm
Dubina
27,2 cm
Ukupna ocjena
Ovaj artikal još uvijek nema ocjena.
Recenzije korisnika
Ovaj artikal još uvijek nema recenzija.
Osnovne informacije
Grupa proizvoda: Aparati za kafu
Priprema kafe: Ručno
Efikasnost
Zapremina posude za vodu: 1.5 l
Karakteristike
Način pripremanja kafe: Mljevena kafa
Odvojivi rezervoar za vodu: Da
Tehnički podaci
Priključna snaga: 1100 W
Širina: 274 mm
Visina: 300 mm
Dubina: 272 mm
Visina proizvoda u ambalaži: 350 mm
Širina proizvoda u ambalaži: 316 mm
Dubina proizvoda u ambalaži: 270 mm
Pritisak pumpe: 15 bar
Neto težina aparata: 3.6 kg
Bruto težina aparata: 4.4 kg
Kod proizvoda: 737434
EAN kod: 3838782463778
Osnovno
Vrsta aparata
Espresso
Boja
Siva
Zapremina posude
1,5 l
Maksimalni pritisak
15 bar
Garancija
Dimenzije uređaja
Širina
27,4 cm
Visina
30 cm
Dubina
27,2 cm
*Navedene informacije su informativnog karaktera i preuzete od proizvođača.
Osnovne informacije
Priprema kafe: Ručno
Efikasnost
Karakteristike
Odvojivi rezervoar za vodu: Da
Tehnički podaci
Priključna snaga: 1100 W
Širina: 274 mm
Visina: 300 mm
Dubina: 272 mm
Pritisak pumpe: 15 bar